| daiaaaa a întrebat:

Ce copil doriti sa aveti: fata sau baiat?hee hee

31 răspunsuri:
| ines a răspuns:

Am si baetel si fetita.

| shtephie a răspuns:

Mai intai baietel si apoi o fetita :X

| mirunaioana a răspuns:

Eu imi doresc gemeni:doua fete sau o fata si un baiat.
Sau daca nu voi avea gemeni aceleasi optiuni dar la 2 ani diferenta intre ei.
Un singur lucru conteaza extrem de mult:Sa fie SANATOSI! Ca de educatie si restul lucrurilor voi avea eu grija ca parinte.

| claudiea79 a răspuns:

Buna. ca sa faci copii trebuie sa fii casatorita. sa ai un servici stabil si tu si el. si o casa a voastra. in ziua de azi este mai greu cu casa o garsoniera costa 20 de mii de euro. de unde atitia banii? nu poti sa stsi cu parintii ca apar conflicte. servici trebuie sa ai pentru ca un copil implica cheltuiala mare. esti pregatita sa iti urle in cap vreo 7 ani. nu o sa mai ai liniste nici somn. face prosti tu trebuie sa nu il bati daca il bati te uraste; trebuie sa il inveti ce este bine si ce este rau.pe saracia asta abia am banii eu sa maninc; hainele le cos dar copilul nu poate umbla dezbracat. daca nu te ajuta parintii nu o sa poti sa ai si servici si copii...trebuie sa fii casatorita daca nu esti poate fuge iubitul si ramii cu copilul pe cap.mult noroc.eu nu am casa a mea nu m banii necesarii sa fac copii si nici nu ma ajuta nimeni asa ca nu ma apuc. e greu sa te zbati singura

| 80Cris a răspuns:

Eu am ce mi-am dorit, adica si fata si baiat!

| dragutzyka29 a răspuns:

As vrea gemeni, fata si baiat
si chiar daca nu-s gemeni as vrea 2 si sa fie fata si baiat

| ionika17 a răspuns:

O fata si un baiatbig grin:X u?

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Imi doresc 8 copii big grinblushing
Nu conteaza ce sex au, accept ceea ce-mi va da Dumnezeuhappy numai sa fie sanatosi toti

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Un baietellove struck

| ßέßέ a răspuns:

O fata si un baiat! day dreaming

| RealLife a răspuns:

Un baiat

| Doddel a răspuns:

Din amandoi cel putin

Răspuns utilizator avertizat
| anduta160 a răspuns:

Salut.Primul vreau sa fie baiatlove struck apoi sa am si o fetia:d.

| Shake a răspuns:

Vreau sa am intai o fata iar dupa 3 ani un baiathappy

| ralukutzza a răspuns:

Probabil ca un baiat sa fie primul si o fata dupa asta ar fi dorinta mea

| deuxx a răspuns:

O fata si un baiat. Nu vrea sa fac doar unul, si sa sa fie singur ca mine.
Nu zic, nu-mi lipseste nimic, parintii si nu numai sunt alaturi de mine tot timpul dar. simt nevoia unei sore sau unui frate.

| ClaraZ a răspuns:

Baietel:Xday dreaming

| sonia_3318 a răspuns:

Eu vreau sa am ce mi-o da Dumnezeu dar normal ca vreau 2 pentru mine v-a conta sa fi-e sanatosi si buni si ascutatori eu cred ca voi fi o mama toleranta dar nici prea prea voi oferi copilor mei tot ce vor pana in limitele bunului simt dar cel mai important O S-A II IUBESC ENORM! big grin

| Ally_8613 a răspuns:

Buna!

o fata si un baiat.thu?

Bye-bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata si baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baietel :X...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceo fi, o fi. Ori daca e baiat, ori fata nu voi face diferente, eu iubesc orice o fi. happy

| Rihanna18 a răspuns:

O Fata si un baiat Gemeni :X

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Un baietel happy

xoxo

| adrianaa a răspuns:

Baiat.ca sa nu si bage altii pl`n munka mealaughing

| cip11223 a răspuns:

Fata pana am cunoscut-o pe soramea.

| eu_7509 a răspuns:

Baiat

| daiaaaa explică:

Eu imi doresc un baietelhee hee