| Serendipity17 a întrebat:

Saallz! big grin cine e din Galati? stiti spitalul militar nu? cica este pe acolo o casa bantuita... toata ora de muzica am stat si am vorbit despre asta. Chiar si tata stia, numai ca el zice ca este o legenda urbana. happy stiti ceva despre asta?

Răspuns Câştigător
| emonika30 a răspuns:

Pai yop is din Galati si stiu 2 legende a acelei case,prima k cica a murit o mireasa si tot bantuie pacolo si a doa,k o femeie insarcinata era urmarita de unu,a batut la poarta dar nimeni nu ia raspuns,ala o prinse si a injunghiato c un cutit de mai multe ori pana o murit iar sufletul ei ink e acolo,dar yop personal,n cred pentru ca am fost vara trekta,am sarit si gardu si n erau decat kaini,da o sa ma duc odata si noaptea sa vad,sper ca te-am ajutat intr-un fel,si yop stiu asta de la cei din zona aia,multi se tem de casa asta, daca vr poti sa iei id-u meu:emosad_angel, si pot sa-ti dau ceva mai multe informatziiwinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing casa bantuita daca iti arat cateva vrazi ramai cu ochii in gura sincer daca vrei sa afli mai multe despre fantome laughing sau spectre da-mi add emydark_angel nu vei regreta

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Adevărat este!
E bîntuită de motănei. Toată lumea știe.

| Bemyredrose a răspuns:

Pai, eu am facut generala la scoala nr 19, care este exact langa casa cu pricina. Toata scoala stia ca e bantuita. de la elevi pana la profesori. curiozitatea mea ar fi : ce s-a intamplat in casa aia?

| Ganduricolorate a răspuns:

Si eu sunt din Galati! La momentu de fata sunt speriatalaughing fiindca un coleg mi. a bagat in cap numai rpostii cu mirese fara cap.Si el a fost astazi si era decat un caine si casa care nu are geamuri.Cica geamurile se sparg si la momentu de fata sunt niste scanduri in geam.Si eu vreau sa prind curaj sa ma duc.laughing