| Cathy_5203 a întrebat:

Imi puteti da niste informatii despre casa lui Suceveanu din Galati? Nu va pot da coordonate exacte unde se afla, dar cica ar fi bantuita si as vrea mai multe informatii despre ea(gen cine a locuit ultima oara acolo, ce s-a intamplat etc.) Multumesc! love struck:*

1 răspuns:
| VictorGaby a răspuns:

Draga laura...big grinadca scuze cathy_5203 iti pot da eu informatii despre casa lui Suceaveanu...Acum as vrea sa vb pe un alt id se zice ca prin '77 un om pe nume Suceveanu ar fi omorat-o pe sotia lui care era insarcinata.Strapunzand-o cu un cutit in burta omori si pe prunc si pe ea.Nimeni nu stie motivul dar mi multe informatii laura iti voi da pe idul gaby_staicu deoarece internetl poate fi interceptat iar cel care a comis crima este si azi intr-un loc.