| MihaiRusu88 a întrebat:

dati-mi un sfat. ce sa fac daca am terminat orele si nu avem orar pe luni?

Răspuns Câştigător
| Oanna96 a răspuns:

Te poti interesa de la un coleg, sau poti suna o profa/un prof caruia/careia ai nr de tel.ca sa stiihappy

2 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Nici eu nu am orar pe luni.dar iau cateva caiate si ma duc la 12 (sunt dupa masa)

| RyugaHideki a răspuns:

Intri pe situl oficial al scolii. de obicei are initialele liceului gen : Colegiul national roman voda = cnrv si are.ro la final. si intri la orar. el se poate afisa si cu 2-3 ore inainte de scoala