| adryano23 a întrebat:

Va rog dati-mi un sfat am fost parasit dupa 8 ani si nu stiu ce sa fac sunt terminat.

Răspuns Câştigător
| daiannna_9951 a răspuns:

Buna Adrian nu toti suntem la fel sunt care sufera dupa ce sunt parasiti sunt care nu sufera! Incearca sa nu te mai gandesti la persoana respectiva desi e foarte greu pentru ca orice lucru faci iti va aminti de ea arunca tot ce ai de la ea daca vrei sa o uiti ca sa nu mai suferi si nu sta fa tot felul de chestii poate iesi la un film cu prietenii si gasesti pe alt cineva desi cred ca ai inima foarte ranita si nu poti face asa ceva.Si daca se poate si chiar va iubiti de ce nu v-ati putea impaca nu stiu povestea dar insinuam cel mai bun sfat care m-a ajutat sa trec peste despartiti a fost ca am stiut din totdeauna:Timpul e cel mai bun doctor si niciodata sa nu mai privesc in trecut nu traiesc din trecut traiesc pentru viitor! Succes pe viitor si incearca sa iti refaci viata! Te pup.

2 răspunsuri:
| rusuirina a răspuns:

Pai de ce ai fost parasit? uita si fa-ti alta prietena!

| Dunnamite a răspuns:

Angry sex :!