| anonim_4396 a întrebat:

Salooth TPU... din ce culori se formeaza culoarea rosubig grin... dau fundahappy

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Rosu e culoare prima.Rosu,Albastru si Galben nu se pot obtine din alte culori, fdar din amestecul lor(albastru, rosu, galben) se pot obtine altele.bye bye wave

| DamnedShadow a răspuns:

Rosul e culoare primara. Nu se obtine prin amestecarea altor culori.winking

| Popescu_Claudiu_1996 a răspuns:

Rosu e culoare primara na-i cum sa amesteci doua culori si sa iti obtina coloarea rosu!