| alexandru122142341 a întrebat:

Am 17 ani si 9 luni si as vreau sa plec din Germania ori cum avionu. ori cu autocaru ce spuneti imi va trebui doar buletinu nu si altceva?

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

In mod normal doar buletinul e suficient, suntem in UE! Sper ca nu ai facut prostii pe acolo si te cauta Politia fiindca te retin la granita! Daca totul e OK, atunci poti merge cu avionul ca ajungi mai repede si conditiile sunt altele comparativ cu microbuzele. Drum bun si sedere placuta acolo unde vei merge! Numai bine!