| Bibicu_Alina_1991 a întrebat:

locuiesc in Germania in massenhausen.si as vrea sa plec in Romania cu autocaru cei dela ronfor te ia dela adresa cum se procedeaza

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna-i si intreaba-i pe ei, pentru ca noi nu le stim programul, traseul si cerintele lor.

| Goddess23 a răspuns:

Suni la Romfour si le zici ca doresti sa pleci in Romania de la adresa ta, ei iti vor cere codul postal adresa exact si te iau de acasa.

| RatoiMarius22 a răspuns:

Buna ziua cunosc o firma de transport persoane Romania Germania Romania Ester Tours care te poate lua direct de acasa din massenhausen Germania Luni, Miercuri si Vineri poti sa ii contactezi http://www.estertours.ro