| prideras a întrebat:

Am primit ceasuri din Italia, si vreau sa le vand, mi-am facut site pe cabanova pentru a vinde ceasurile, dar nu stiu cum sa mediatizez site-ul, adica sa vada cat mai multi, sa am ce vinde.Site-ul este urmatorul : http://luxuryone.cabanova.com ceasurile sunt la calitatea maxima, bag mana in foc pentruele, daca aveti vre o idee nu ezitati sa o spuneti, dau funda.multumesc.rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Ca sa le vinzi de pe acest site trebuie sa fie optimizat si indexat google. Iti mai recomand sa iti faci si un cont pe okazii.ro, unde traficul este foarte mare. Bafta!

2 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Okazii.ro ai si optiuni de promovare pe site, preturi decente pentru vinzator vei putea sa raspunzi la intrebari.Dai cautare anunturi gratuite si primele care apar acolo bagi anuntul tau.Cel mai bun Okazii si poti pune si poxe cu ele sa vada omul ce cumpara etc bafta

| prideras explică:

Da pe okazii nu cumpara nimeni daca nu am nici un calificativ, da cum fac sa fie optimizat si indexat google