| bsimion a întrebat:

As dori daca poate cineva sa ma ajute intr-o problema, va rog...
Am un Samsung Galaxy Note I (versiune soft 2.3.6, cumparat din Franta in luna septembrie si decodat prin imei) si de vreo cateva zile incoace a inceput sa faca figuri. Adica atunci cand il scot de la incarcat imi face face sunetul ala ca atunci cand bagi incarcatorul in el si imi arata ca este pluged in si out incontinuu. Asta face doar pana ce bateria ajunge undeva pana pe la 80% sau daca stau intr-o aplicatie pana se mai descarca un pic. Are cineva idee care ar fi motivul? Va multumesc!

1 răspuns:
| Cristian_Nicu_1996 a răspuns:

Este din cauza roloului de incarcare, am avut aceeasi problema happy