| Giocodimano1 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu telefonul meu Galaxy note 3. Deci am avut cu ceva timp in urma o poblema cu bateria (asa am crezut eu ) si am zis sa cumpar una nou, am luat si am bagat telefonul la incarcat si avea bateria 15 la suta apoi m-am trezit deodata ca bateria in loc sa se incarce se descarca.
Ce pot sa fac?
Poate fi de la incarcator?
Tin sa mentionez ca incarcatorul a mers sa incarc acest Note 3 pana acum
P.S. Nu folosesc incarcatorul original ci unul pentru Huawei

Răspuns Câştigător
| Afanase_Razvan_1996 a răspuns:

Posibil sa fie de la mufa incarcatorului sau de la mufa telefonului de incarcare

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu daca asta este cauza dar incearca sa folosesti un incarcator original.

| anamariarot a răspuns:

Manca-le-ar jalea de note-uri, ca si al meu s-a bulit. Exact asa am patit si eu si era din cauza incarcatorului

| octav005 a răspuns:

Poate incarcatorul de Huawei nu are amperajul suficient de mare pentru acel telefon, si poate nici voltajul. ai incercat sa masori voltajul cu aparat de masura?

| dfx102938 a răspuns:

Chiar alartaieri am avut aceasta problema cu un Asus Zenfone C, il tineam la incarcat si nu se incarca. Eu am schimbat softul, cu cel original si acum se incarca.

| darrio2007 a răspuns (pentru dfx102938):

Explica-i cum ai facut, ca sa faca si el acelasi lucru.

| Giocodimano1 explică (pentru dfx102938):

I am dat si resoft
Daca il duc la un gsm sa îmi zică ce are o sa îmi i-a bani