| Dragosh97 a întrebat:

Salut, as vrea sa ma tund la fel ca Smiley, dar nu stiu cum sa-i spun frizerului sa ma tunda.
Ma puteti ajuta?
Please Help!
Funda!
Mentionez ca am parul negru si destul de mare. big grin

2 răspunsuri:
| PrayForGaga a răspuns:

Decat sa-i dai vreo explicatie si sa nu inteleaga si sa te tunda tot cum stie el, mai bine iei cateva poze cu smiley[si din profil, si din spate si din fata, ca sa isi formeze o parere] si i le arati. [parerea mea]

| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

Pune o poza cu freza lu' smiley pe telefon. E cel mai bine asa. Sa stie exact cum sa te ia happy