| MarianGherghinescu a întrebat:

Eu am 14 ani si seara dorm gol! Voi seara dormiti dezbracati?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In madularu gol nu, chiloti smecheri da

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Nu dorm dezbracat, pentru ca imi este teama ca atunci cand ma voi trezi, voi vedea o echipa de artisti care deja m-au pictat in somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. In nici un caz. Mi-ar fi frig.

| Liviutltl a răspuns:

Normal, se simte bine **** pe cearsaf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei Becheanu?!

| Pisicatttrgbg a răspuns:

Este o întrebare cam directa... Dar depinde de persoana!

| Emilian65 a răspuns:

Nu obisnuiesc sa dorm dezbracat.

| DeathOfDreams a răspuns:

Dacă e ceva ce am observat, e că mă simt super bine să dorm naked. laughing

N-o fac foarte des, but yeah.

| Sofer a răspuns:

Gol dorm doar dacă dorm cu cineva. Asa nu laughing dorm îmbrăcat.

| Violleta2022 a răspuns:

Si cum faci cu erectiile de dimineata si polutiile necturne, nu patezi patul?

| Eireann a răspuns:

Eu dorm intr-un tricou si sosete. Imi e frig la picioare, ce sa fac. Prietenul meu de obicei doarme dezbracat.