| Ali516 a întrebat:

Voi cum dormiti seara dezbracati gol sau îmbrăcați! Si cati ani aveti?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma dezbrac si ma bag in capsula criogenica, asa dimineata ma scol gheata cu mintea rece si pregatita impotriva situatiei in care ne aflam

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dorm îmbracat ca omu normal la cap cum o sa dorm gol.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Dezbracat, 41

| DeathIncarnate a răspuns:

Faci recensamant cumva?

| mastadont a răspuns:

Dormim dezbrăcați, și eu și partenera. E mult mai comod așa. Iar dacă cumva am chef de ceva, trec la treabă direct big grin. Lăsând acest lucru la o parte, cel mai bine e să dormi dezbrăcat pentru ca pielea să respire și să-ți crească imunitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu şuba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracat Si vara imi place sa dorm cu pantaloni lungi, si cu tricou pe mine.

| whatisthis19 a răspuns:

Numai un om prost ar dormi dezbracat

| andreiursescu a răspuns:

Dezbracati imbracati.

| Alex99B a răspuns:

Intins