| xtrsm a întrebat:

Salut. Joi am facut o comanda online la digi pentru un contract de telefonie. Pe site scria ca urmeaza sa imi fie livrata cartela sim si presupun ca va veni si echipa digi cu contractul, insa problema este ca am un job și n-am cum sa semnez contractul daca nu stiu cand urmează sa vina. Aveti idee când ar trebui sa vina?

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Trebuia cand ai sunat sa iti spuna un termen cand ajung, poti suna la ei sa intrebi cel mai bine.