| CorleoneGyovanny a întrebat:

Salut
De curând mi am făcut abonament la digi online mi am făcut cont și toate cele si mi-a cerut poză cu cartela de la Orange pe care sunt acum Adica sa vadă seria Simului si le am trimis și poză cu buletinul,mi-a venit un email cu nu știu ce comanda si scria ca serviciile sunt în curs de instalare, acum nu înțeleg ceva, trebuie sa vina o comanda acasa cu ele sau ce si peste cât timp se activează?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mergi la sediul DIGI din localiatea ta si vezi cu ce te-au incaltat. Nu mi se pare OK ce ai scris aici. Vezi sa nu te arda cu ceva.

| Kozi a răspuns (pentru gabicoo):

A vrut sa scape de un drum pe care tot il va face. In plus, cum zici, poate plateste si mai mult.