| Excel3nt a întrebat:

Salut!
Ma numesc Adrian, am 25 de ani si am vizionat pelicula cu Jhonny Deep "Turistul" (sunt un cinefil inrait) eram si inca sunt interesat de a imi opera chipul complet adica sa imi schimb complet infatisarea chipului/fetei sa arat ca o alta persoana (chiar daca "sa arat ca o alta persoana suna explicit cam pe intelesul unui copil de 10 ani) care ar fi costurile unei operatii complete? Spun asta deoarece am citit intruna din replicile lui Jhonny ceva de 22 de milioane de € poate as lasa impresia ca sunt mai inapoiat mintal dar sunt foarte interesat, ma bate gandul sa imi fac o astfel de operatie si as da oricat cu toate ca nu dispun deocamdata de zeci de milioane de € ca sa pot efectua aceasta/aceste operatii. As dori raspunsuri sincere de la "niste" persoane sincere si in caz ca presupune cineva ceva negativ nu sunt genu'.
Multumesc celor care imi vor raspunde!

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te poate costa și 30000 de Euro.

| isemilia a răspuns:

Depinde de tara in care iti faci operatiile, de doctorul ce te opereaza, de ceea ce vrei, de cat de multe operatii ai nevoie etc. Nu cred ca te costa atat de mult. Sa stii insa ca nici operatiile estetice nu fac magii, au un efect estetic, insa acesta este limitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce înseamnă "complet". Poate fi 2 operații sau poate fi 100. Deci prețul variază de la 5-10.000€ la câteva milioane cum a zis și Johnny. Adevărul e probabil undeva la mijloc.

| Catrice a răspuns:

Te faci și tu că ăla de arată că Kenhee hee
E simplu, n-ai bani, te trezești; ai bani - visezi in continuare la ce poți face cu ei.

| Excel3nt explică:

Nu sunt atat de negru!
Sunt creol

| Excel3nt explică (pentru anonim_4396):

Ma imtereseaza sa-mi schimb complet infatisarea de aceea am fost atat de explicit in primul mesaj postat pe acest site
De exemplu sa am chipul tau dupa operatia pe care sper sa o infaptui cu ajutorul unor doctori foarte...
Operatia cu milioane(mai explicit de atat?
Multumesc pentru raspuns!

| Excel3nt explică (pentru isemilia):

Sunt multumit de infatisarea pe care o am
Doresc sa imi schimb complet infatisarea
Nu am probleme acest motiv(inexistent) iese din ecuatie daca chiar ar exista vreuna
Imi place corpul meu adica eu sunt corpu'
Ms!

| Excel3nt explică (pentru sadrian46):

In mod normal operatiile mai costisitoare fata de cele mai putin costisitoare nu inseamna neaparat ca te infrumuseteaza mai mult sau mai putin
Dar in acest aspect ma intereseaza si cred ca importa mai mult suma cand spui cateva milioane de €... Deci trebuie(sau cel putin eu asta as intelege) sa se inteleaga schimbare completa si cand spun "niste doctori buni" adica sunt cei mai buni sau trebuie sa fie
Nu vreau sa par impunator cu aceste cuvinte/text