| DianaMaria21 a întrebat:

Mi-ar plăcea să-mi fac prieteni noi de pe acest site. Sunt o fire foarte prietenoasa și îmi doresc sa cunosc oameni noi. (P. S am 16 ani)

5 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Nu prea ma gandeam sa-mi mai fac prieteni pe net, dar hai laughing
Pot sa-mi dai mesaj, am tot 16 ani daca conteaza.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și eu. Sunt foarte prietenos.
P.S. Am 72 dar mă simt de 16.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Și eu aș vrea să-mi fac prieteni de pe aici, dar nimeni nu vrea să mă cunoască. Știu că sunt de o lună sau cam așa pe aici, dar mna tot așa va fi și în următorul mileniu.
Anul nașterii mele e cel din numele de utilizator happy deci suntem de o vârstă apropiată...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai gresit conectarea, fata mea. Mergi afara, acolo se gasesc prieteni, nu aici. Aici doar pierzi timpul vorbind cu persoane care isi spun punctul lor de parere despre viata. Cam atat sad

| Anonim22341 a răspuns:

Poti sa mi dai mesajlaughing