| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...As vrea sa stiu cum as putea sa imi fac prieteni noi...Nu sunt o fire prea sociabila dar as vrea sa schimb asta.Cum sa ma imprietenesc cu oameni pe care nu-i cunosc? Putin ajutor. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Stefan_Maryus_1994 a răspuns:

Pei uite un sfat care s-ar putea sa te ajute intra pe facebook cauta oameni din orasul tau si cat mai apropiati de tine..Eemplu:Tu stai sa zicem in Bucuresti-->Otopeni si un alt baiat(fata).Sta in aceeasi localitate cu tine) sa zicem la 10 km sau ceva de genu ai ceri id-ul de mess daca ai masina te duci pe la el(ea)eu asa procedez sau cauti id-uri mess....etc si te uiti si tu care e mai de varsta ta care e mai aproape de tine etc.....Bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar aici, pe TPU, poti invata asta. Cum? nimic mai simplu, cauta sa te integrezi si sa ajuti cum poti prin raspunsuri data celor care au nevoie de ajutor sau posteaza intrebari, nu uita sa citesti regulamentul TPU, succes!

| Warhead a răspuns:

Du-te pe afară.