| doublers a întrebat:

Salut.Pentru cine joaca NerdMt2 am o intrebare:
-Mi-am facut cont am intrat in joc m-am jucat si dupa aceea am iesit si cand sa intru inapoi merge contul scrie ai fost conectat. asa si cand zice conectarea ruleaza iese din joc. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia mai facut si mie asa... e ceva de joc ori nu sia tras setarile comlete vori e de la rezolutia de la calculatorhappy. deci daca nu sia tras setarile tragel din nou...
daca e rezolutia. ei bine umbla la setarile windows-ului si da rezolutia jocului

54 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi fac cont ca nu stiu ca trebuie sa votez da nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebarebig grine ce nu merge sa-mi fac cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce scriu la ultima intrebare ca sa fac cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ban sigur fa-ti alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti ce trebuie sa scriu ultima data?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi face si mie cont
ca nu stiu
sa fac
dau aidiu meu de mes
neshu.pabu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a banat contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei am eu o alta problema dar nu este legata de asta cand vreau sa-mi fac cont ultima intrebare nu stiu ce inseamna imi poate face si mie cineva un cont dau fundita...plz.id meu e kash_paking bagati-l plz pentru a-mi raspunde plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci aceasta este o intrebare pusa de admini de pe nerd ca siguranta internationala : Vronmae VNO USNR Bnudseknazelrin?

iar cu cracku el in sine este un virus un furt pentru ca tu daca ai fi cumparat jocul nu ai fi avut nevoiue de crack dar asa este un furt, inchizi antiviriusul si merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu cum ti-ai facut cont? ca eru nu reusesc

| dany_2098 a răspuns:

Scuze dare imi poti zice de unde pot descarca NerdMt2 vreau si eu sa vad cum e plisssss lasmi un mesaj pe id de mess dany2945

| FuCkMAn a răspuns:

De mult ma surprinde prostia omeneasca cica,, ti-a banat gm contul,,rolling on the floor) bai daca ar fi banat gm contul scria ceva de genul acount banned...sau cica,, iti intra cineva pe cont,, rolling on the floor) daca intra cineva pe cont zicea altceva laughing) sau cica,, da-mi mie contul ca ti-l fac eu,, muwe ba (scuze pentru limbaj dar sunt nervos pe prostia voastra,, baiatul/fata pune o intrebare si voi...

| doublers explică:

Ce dreptate are fuckmanrolling on the floor lol am rezolvat problema

| sysop01 a răspuns:

E cel mai idiot si mai prost server privat.am avut 2 conturi un sura de 112 si un ninja arc de 100 am2 mi leau banat.sa ma cac pe metinu lor. Ziceti-mi si mie un server bun.

| rara2 a răspuns:

O fost o eraroare de moment

| codry90 a răspuns:

Ma am si eu o intrebare trebuie sa confirm contul ca dupa ce imi fac cont si vreau sa malogez imi zicee nume sau parola gresita

| slynky a răspuns:

Eu nu stiu intrebarea aceeasthinking care ma poate ajuta cu un raspunde ca la translater nu`mi traduke

| slynky a răspuns:

Eu nu stiu cum sa fac cont...imi cere intrebarea aceea la final si nu stiu ce sa scriu...cine ma poate ajuta sa bage id : nedeaeduard

| fanfanu4 a răspuns:

Salut raspunsu este Angela

| fanfanu4 a răspuns:

Salut raspunsu este Angela

| mihailscarlat a răspuns:

Cum fac cont imi pune o intrebare Vronmae vno usnr Bnudseknazelrin? cum raspund?

| mihailscarlat a răspuns:

Ma astia raspunsul este AngelaMerkel dar nu stiu de ce nu merge daca gasiti nu uitati cine v-a dat ideawinking

| sniper4n0nym a răspuns:

Am si eu o problema mi-am downloadat nerdmt2 dar nu merge sa-mi fac cont ce sa fac?

| pareraemea a răspuns:

Cum ai facut contul