| Catalinutzz a întrebat:

Hey sall all am si eu o intrebare despre metin2 Fun intru in joc imi scrie conectarea ruleaza si imi iese de tot din joc ce sa fac ce se intampla?

1 răspuns:
| L0vIng43v3R a răspuns:

Si mie mi se intampla.Inseamna ca contul tau are BUG adica s-a blocat undeva in oras sau oriunde in joc poti sa dai debugg pe site daca exista, sau poate fi o eroare de la server, cat timp ai asteptat? ei bine incearca sa te duci pe site si sa cauti DEBUGG cand dai log in spre ex pe Famous mt2 era debugg.Succes(funda?)