| Andrei2421 a întrebat:

Salut.Pentru cine joaca NerdMt2 am o intrebare:

-Mi-am facut cont am intrat in joc m-am jucat si dupa aceea am iesit si cand sa intru inapoi merge contul scrie ai fost conectat. asa si cand zice conectarea ruleaza iese din joc. Ce sa fac

Răspuns Câştigător
| rockveion a răspuns:

Are lagu mare adica serveru e prea solicitat intra peste cateva ore s-ar putea sa mearga

1 răspuns:
| Stig2 a răspuns:

Ai bug.asa mi se intampla si mie.n-are nici o legatura cu windows-ul sau cu cat de solicitat este svr-ul, nu mai aberati.joc acolo de 1 an si ceva!

Pt cei care nu stiu sa isi faca cont.la ultima intrebare cand va inregistrati cuvantul ce trebuie scris este > angela <
Stig2 va pupa!