| zafir a întrebat:

Puterea dragostei este o emisiune falsa?

7 răspunsuri:
| VictorJulien a răspuns:

Evident,totul este regizat.Si este un rahat de emisiune, cum dracu sa te uiti la asa ceva cu prezentatoare aia care se crede desteapta si amuzanta.Mai bine te uiti la desene

| Ivanescucristina a răspuns:

Din câte știu jumătate este regizată, jumătate doar se întâmplă, dar este o prostie emisiunea... Nu îi înțeleg rostul jur. NONE sunt baza în emisiune

| danbnz a răspuns:

Toate emisiunile gen reality show au o regie si un scenariu.
Asta in particular e jalnica.

| RAY a răspuns:

Si dragostea este falsa de multe ori

| whatevernvm a răspuns:

Toate emisiunile de genul sunt false.

| Delilahhh a răspuns:

E un reality dar concurenții sunt cei care o regizează după propriile interese. Așa e omul astăzi.

| aumih16 a răspuns:

Putoarea dragosteilaughing