| Vadik a întrebat:

rascolesc deja de 4 zile google si nu gasesc ceea ce trebuie! Am un site si doresc si eu cit de cit sa fac bani cu el. nu gasesc un site unde as putea colabora cu ei. adica eu pun publicitatea lor la mine si ei imi platesc... ajutati va implor ca nu imi stiu unde sa caut deja! mersi multtt

Răspuns Câştigător
| Ambiguitate a răspuns:

Www.GamersLeague.info e un site perfect pentru facut bani is si eu in colaborare cu el si merge destul de binisor, bine ca am platit cativa euro dar mi-am scos dublu, am 1040 de vizualizari pe luna unici...
Site meu www.forsakenworld.info