| kidzor2011 a întrebat:

Am o pagina de facebook si as vrea sa o cresc foarte mult. Am facut publicitate etc pe grupuri, pagini dar nu reusesc sa cresc asa mult. Ce pot face in afara faptului sa creez reclama (sa platesc)?

Pagina este : https://www.facebook.com/pages/AdevarulInViata/523161137 748642

♥.Mulțumesc. ♥

1 răspuns:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Poti sa faci publicitate paginii mult timp, daca pe pagina nu se afla un continut care sa atraga oamenii, atunci degeaba happy
Gaseste ceva care sa iti aduca succesul happy, ceva interesant.
Si ca un mic sfat, sterge punctele acelea de la numele paginii, este inestetic si mna happy