| AllexXtreme a întrebat:

Salut TPU! Am si eu o problema la Hoverboard a stat 8 luni in frig (ger) pe hol si acum am venit pe acasa l-am bagat la incarcat si ledul sta incontinuu albastru, nu mai sta rosu ca inainte si nu incarca deloc. Ce fac sa ii stea ledul rosu? O fi fost din cauza frigului? A afectat bateriile la hoverboard? L-am lasat toata noaptea in priza si degeaba ledul este tot albastru, nu se face rosu deloc.

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Cumpara.i alt acumulator. A murit de la frig.

| AllexXtreme explică (pentru NotNamed):

Da, ai dreptate ii iau altul multumesc.

| Wr3nch a răspuns (pentru AllexXtreme):

Imi place ca mi-ai dat nefolositor si eronat dar la Scofield care a raspuns acelasi lucru ii dai castigatorlaughing

| AllexXtreme explică (pentru Wr3nch):

Pai normal, ca au murit bateriile. Nu inteleg de ce a fost lasat pe hol.
(Asta mi ai raspuns tu) si de vina a fost acumulatorul nu bateriile la hoverboard și puteam sa il las si afara... Nu inteleg raspunsul tau dar baiatul acela a avut dreptate acumulatorul era de vina atat.

| Wr3nch a răspuns (pentru AllexXtreme):

Multumesc, spor!

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai normal, ca au murit bateriile. Nu inteleg de ce a fost lasat pe hollaughing

| LoveSleep a răspuns:

Dacă e ger în hol, nu ar trebui sa te ingrijoreze hoverboard-ul.

| AllexXtreme explică (pentru LoveSleep):

N a fost nimeni acasa! Am fost plecat in Spania si iti dai seama ce ger era in toata casa nu?