| anonim_4396 a întrebat:

Dacă cineva ți-ar oferi un iPhone nou, in schimbul unei propuneri ai accepta sa mergi in public in lesa/zgarda? In afara deja este populara in schimbul unei sume da bani.

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sa ma plateasca ca sa accept un aifon, nu sa imi dea aifonu' ca sa fac ceva. Altfel, cum zice lumea, daca sintem onesti, cam orice e de vinzare - depinde doar pretul. Unii se vind pe un covrig, altii pe un milion (de covrigi, de euro, de bitcoini, ce vreti voi). Ca sa raspund la intrebare, nu as face chestii in public decat pentru sume foarte mari de bani (bine, aici depinde fiecare cum vede acest "foarte mare") - in cazul meu, de pe la 150.000 EUR in sus parca mai discutam...

| Andreeush a răspuns:

În nici un caz!

| Steregoi a răspuns:

Nu.

| Ghiordi a răspuns:

Pentru 50 000 euro as accepta? pentru o jumătate de oră?