| xNoNaMe a întrebat:

Salut, TPU.nu pot posta un video pe youtube, imi da eroare asta The video has failed to process. Please make sure you are uploading a supported file type. video e de tip "avi", daca trebuie sa ii fac ceva as dori si un program care ma ajuta.

1 răspuns:
| 2002DanieL a răspuns:

Descarca Windows Media Player, o sa te ajute foarte mult, si eu am avut aceasta problema si mi-a zis un prieten sa descarc si dupa sa deschid acel video cu programul asta, si se va transforma in alt tip de video, nu va mai fi.avi, dar va fi ce trebuie.