| StrikerXD a întrebat:

Cum sa adaug pe YouTube un videoclip de format Adobe Premiere Project? Cand intru pe YouTube si dau upload, spune " The video has failed to process. Please make sure you are uploading a supported file type. "

Deci, cum sa adaug videoclipurile editate in Adobe Premiere Pro pe YouTube? Cum sa le schimb tipul formatului sau cum sa mi se face direct in format acceptabil pe YouTube si sa se vada doar videoclipul editat?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu ai cum.Fișierul tău este într-un format salvat pentru a fi procesat în viitor numai cu Adobe Premiere Pro.Acest proiect Adobe trebuie convertit cu ajutorul programului Adobe Premiere Pro folosind exportă(parcă) sau salvează ca. de unde la tipul fișierului vei alege mp4, dacă este disponibil, dacă nu avi sau flv(oricum și de alegi flv sau avi de exemplu tot în mp4 va fi convertit de Youtube, dar își va pierde din calitate), îl salvezi unde vrei și apoi îl încarci.Succes

| StrikerXD explică (pentru DeyCj):

Si cum ar trebuie mai exact sa fac, am dat export media, se incarca vreo 5 minute si dupa ce se opreste nu am vazut niciun videoclip in format AVI, daca ai putea sa-mi dai skype-ul sa ma ajuti cu partajare ar fi extraordinar...

| StrikerXD explică (pentru StrikerXD):

Nu mai este problema, am rezolvat, m-ai ajutat... partial, oricum funda. Multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm incearca sa dai click dreapta pe el, dupa aia open with, si dai la other programs si cauti acolo sa il faci in format BS player sau stiu eu ce alte programe de genul ai. tongue

Sper ca te-am ajutatwinking

| StrikerXD explică (pentru anonim_4396):

Nu merge, spune " BS.Player nu poate reda fisierul media.
Nu aveti codecurile necesare instalate, fisierul este compromis sau nu este un fisier media. "

| DeyCj a răspuns (pentru StrikerXD):

Ceva normal.Fișierul tu trebuie finalizat folosind Adobe premiere pro, și anume trebuie procesat într-un format video89flv,avi,mp4 wmw, etc).
Mă mir că încă mai folosiți programe expirate ca Bs player, care după ce ca e virustat din matriță și face exact același lucru ca Windwos Media player + Windows 7 codeck pack, ba mai mult Windows 7 codeck pack are codec-uri și prentru redare de fișiere 3Gb, ceea ce BS playerul ce expirat nu are.

| StrikerXD explică:

Am incercat si prin open with BS player
si imi spune " BS.Player nu poate reda fisierul media.
Nu aveti codecurile necesare instalate, fisierul este compromis sau nu este un fisier media. "
Chiar as vrea sa fac videoclipul, am stat cateva ore la editat si cand era gata, nu puteam sa-l uploadez...