| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Boboc la Profilul mate-info Intensiv. As vrea sa stiu ce se face la fizica si informatica.Inclusiv ce inseamna mate-info Intenisv ca-s cam nedumerit?

2 răspunsuri:
| EvilMo a răspuns:

Te cheama bocboloboc? haha

| chitaramea a răspuns:

Eu sunt la mate info intensiv info... si in pus fata de la mate info normal sunt orele de info si daca ai noroc si de prof bun atunci e perfect,, poti sa participi la olimpiade si in ziua de azi info te ajuta pentru ca iti gasesti f usor de lucru., si la info faceti programare