| Biculescu_Costel_1982 a întrebat:

Unde gasesc in Bucuresti un sacou elegant pentru o nunta ( voi fi nas), sau pe situ-uri dedicate. Am fost deja in magazinul Unirea, Victoria, IDM si toate mall-urile. Multumesc.

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Du-te la magazinele de langa fosta fabrica APACA.Sunt magazine si in incinta fabricii, dar si in jurul cladirii.Au preturi rezonabile, calitatea materialelor si o croiala foarte buna.Eu am cumparat un costum de la un magazin de langa fabrica(sunt vreo doua), si venea ca turnat.