| TOMMYCASH a întrebat:

Salutare TPU rolling on the floor

A trecut masina de la google pe langa casa mea, cand vor fi actualizate hartile?rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Sunt actualizate constant, în funcție de locatie. In marile orase mai des, în zone slab populate mai rar.

| Anonim0204 a răspuns:

Probabil ca anul acesta!

| Katte a răspuns:

S-ar putea anul asta, oricum in tarile si orasele populate mai des, deoarece sunt mai populare! Pana la anul' sigur! laughing

| KaanNoah a răspuns:

Am văzut o si eu acum câteva săptămâni prin făgăraș parca

| TOMMYCASH explică (pentru Katte):

laughing

| christine99 a răspuns:

Sper ca te-a prins intr-o ipostaza decenta, oricum iti blureaza fața laughing