| BRG a întrebat:

Sărut mîinile stimate doamne și domnișoare, vi se pare un gest romantic să vă ducă soțul, prietenul la cel m ai luxos restaurant, și dacă nu vă supărați care este mîncarea dumneavoastră preferată. Vă mulțumește Cristi din București.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Ar fi un gest romantic, desi cu criza asta de acum as fi multumita si la cofetarie, ce imi place? O ciulama de ciuperci cu smantana si mamaliguta calda, ador ciupercile!

3 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Multumesc de fundita Cristi, am impresia ca si tie iti plac ciupercile!

| Downfall a răspuns:

Stii, nu trebuie sa iti duci prietena neaparat intr-un loc scump si luxos.
Eu una m-as multumi sa ma duca intr-un loc romantic, oricare ar fi acesta, unde sa fim doar noi doi. Nu stiu, poate undeva in natura, seara...Si ar fi dragut sa pregatesti tu ceva, un picnic romantic la lumina lunii...sa decorezi tu locul, sa pui niste lumanari ceva. Sau poti face acest lucru chiar si la tine acasa.
Mie mi-ar placea foarte mult sa faca cineva asa ceva pentru mine.
Si in ceea ce priveste mancarea, pai asta depinde de gusturile ei, sau incearca ceva care stii ca nu va da gres niciodata (pizza, o supa buna). Dar si mai dragut ar fi sa pregatesti chiar tu ceva, si daca nu esti un bucatar prea priceput incearca un fel de mancare usor de preparat, cum ar fi spaghetele. Si nu uita desertul ca fara nu se poate.
Mult succes! happy

| PisicMic19 a răspuns:

Cred ca intrebarea nu prea este in spiritul TPU, deoarece am intilnit cel mai des 80% fete care vor sa fie bagate in seama de baieti, deci pune intrebarea invers data viitoare si sa vezi raspunsuri de la ei.