| BRG a întrebat:

Sărut mîinile stimate doamne si domnisoare, vă dor picioarele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate da, Cristi!

9 răspunsuri:
| BRG explică:

Și nu vreti un masaj?

| stejara2 a răspuns:

Sincer ma dor tare de tot, le masezi tu? Mersi de intrebare, multa sanatate!

| carminaburana43 a răspuns:

Din fericire desi nu sunt tinara si stau zilnic zece ore in picioare habar nu am ce inseamna sa te doara piciorul.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Dacrying!
Astazi am jucat o partida de handbal ca de obicei cu fetele si baietii si nu stiu cum am facut ca am cazut pe unu' dintre baietii si eu m-am lovit la genuchi iar baiatul tot la fel doar ca mai tarelaughing)crying, deci da ma dor picioarele

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pe tine stimate domn/domnisorhee hee?

| elasexygagica a răspuns:

Ma doare intrebatting eyelashes, vrei sa ma ajutibatting eyelashes

| ingerpufos a răspuns:

Nu dar pe tine?

| IuliaMihaella a răspuns:

Da, mai ales ca trebuie sa urc o panta mare ca sa ajung acasa si de fiecare data, cand ajung in camera, ma arunc in pat si ma relaxez.
Pa - pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pentru fundita, esti foarte politicos.