| BRG a întrebat:

Sărut mîinile stimate doamne și domnișoare vă salut domnilor, cum comentați decizia lui Hagi de a nu prelua naționala? Credeți că Pițurcă va accepta? Vă mulțumesc Cristi.

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Este o decizie foarte buna, Hagi nu are calitati de antrenor, el a fost un mare jucator si este bine sa ramanem cu imaginea lui buna, care nu trebuie sa fie voalata de un nou insucces ca antrenor.
Nu stiu daca Piturca va accepta, posibil ca da, el a dovedit ca stie sa negocieze bine si mai stie sa si antreneze, cred ca ar fi un bine pentru nationala daca va accepta.
O seara placuta si multa sanatate.

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Gică Hagi e un băiat deștept... Pițurcă s-ar putea să accepte dar nu știu cât va rezista.
O seară cu zâmbet să ai!

| PetreConstanta a răspuns:

Dragul meu la footbal sunt praf nu ma pricep deloc nici nu stiu unde este poarta Iarta-ma dar ma depaseste subiectul Te pup

| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa accepte.Este dreptul Regelui sa refuze.