| anonim_4396 a întrebat:

Si-a luat cineva la abonament un IPHONE 4 la Cosmote?
Cat trebui sa dau pe luna?

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Eu nu mi-am luat pentru ca era prea scump. M-am multumit cu Galaxy s plus. Dar stiam ca trebuie sa faci abonament xxl care era vreo 24 euro pe luna timp de 2 ani si am impresia ca trebuia sa mai si platesti cateva sute de lei, un fel de avans la factura. Si daca faci calculul, in doi ani de zile dai dublu pe tel. Si-a luat o prietena de-a mea la liber ca era mai convenabil. Succes!

| JoeTPU a răspuns (pentru Leutzbv):

Cat ai dat pe luna?

| Leutzbv a răspuns (pentru JoeTPU):

Ptr S Plus platesc abonament de 12EU pe luna si am luat tel cu 699 ron