| babygurllllllll a întrebat:

Stie careva un site/aplicatie unde poti cunoste asiatici?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asia începe de la Urali. În nord sunt samoiezi, neneți și ainu, în sud tailandezi și chinezi. Tu de care vrei?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poti scrie pe google: " app to meet koreans" si iti da o gramada de rezultate. Eu iti recomand meeff.
Ce nu iti recomand e sa folosesti astfel de aplicatii, probabil faci asta datorita popularitatii trupei bts doar ca coreeni nu arata asa in viata reala. In plus majoritatea nu stiu engleza asa ca daca vrei sa vb cu ei trebuie sa cunosti putin mai mult din limba lor.