| Anaamaria233 a întrebat:

Știe careva o aplicație cu care poți aranja pozele pe Instagram cum vrei?

Răspuns Câştigător
| zattech a răspuns:

Onum

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, nu există dar există app Feed Preview unde poți vedea în avans cum o să-ți arate feedu când pui anumite poze

| LPCTSTR a răspuns:

Asta ar insemna sa dai voie oricarui individ sa iti umble prin cont.
La asta nu te gandesti?

| Anaamaria233 explică (pentru LPCTSTR):

Nu are niciun sens ce am întrebat eu cu ce ai răspuns tu?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Anaamaria233):

Are, dar tu n-ai gradul de specializare ca sa intelegi.
Accesul la date precum poze dintr-o baza de date este garantat numai printr-o adresa de utilizator si o parola. Nimeni nu are permisiunea de a le modifica bazele de date atasate contului tau decat tine. Tu vrei ceva. Ceva-ul asta ar presupune fie ceva-ul, dar doar in client, iar asta este inutil, fie in intreaga baze de date, ce-nseamna accesul altcuiva garantat de nestiinta ta cu o adresa de utilizator și o parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu