| Furnicuta000 a întrebat:

Stie cineva cum se numea inainte pagina Muzica Viata (de pe Facebook)? Are 117.000 de urmaritori si posteaza citate, glume si alte prostioare. Banuiesc ca a fost o pagina a unei persoane publice sau o pagina importanta si acum a fost cumparata pentru ca eu nu dau follow la pagini pe Facebook decat in cazuri exceptionale, iar acum imi apare ca o urmaresc.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Page created – Muzică/viață/umor 12 May 2017
Changed name to Muzică/viață 10 December 2018
Changed name to Muzică viață 16 January 2019

Si la mine apare ca i-am dat Like, desi nu imi amintesc nici eu acest lucru.