| Bulbi a întrebat:

Stie cineva vreun site cu concursuri, premii reale? Sau siteuri care platesc pentru munca online(nu paid to click sau alte chestii din astea).Sau site-uri care ofera lucruri/bani gratis sau in schimbul vreunui serviciu.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur.

| ladyaicha a răspuns:

Da se vede ca nu iti place munca

| onasis1961 a răspuns:

Nu prea exista asa ceva.asa am sta toti acasa si am face bani, Nu crezi?

Răspuns utilizator avertizat
| Paix a răspuns:

Da exact cum zice si "Vlad89NN" un video chat, in care sa oferi si servici ceva, poate laughing

| BreeTPU a răspuns:

Www.bubz.ro e ce cauti, aduni bubz si dupa aia il schimbi in produse la alegere.