| anonim_4396 a întrebat:

Sunt curioasa.ce varsta si ce inaltime aveti?
big grin

37 răspunsuri:
| 7iulie a răspuns:

Scuza-ma,dar unele informati nu vor sa fie spuse, asa ca ma rezum la faptul ca am 1.40 (nu sunt o persoana inalta)

| Xelon a răspuns:

Am 19 ani si 1. 82 inaltime.

| Mayhem666 a răspuns:

175 cm si peste 1000 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Sa traiesti in continuare happy

| syd a răspuns:

15 ani 1.70

| NotMyFault a răspuns:

23,
1, 90
CNP: 193072325****
Contul bancar nu il vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.83 inaltime

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Vezi ca vin la tine acasa.

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing dormi mai liniștită la noapte daca chestionezi toți userii?

| deeeaqq a răspuns:

17 ani, 1.67.

| Адина a răspuns:

18 și 1.70 și ceva

| Zdog a răspuns:

1.80, 16 ani

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa vii. Nu e nimeni, iar cand spun nimeni, chiar nu e nimeni, nici macar eu. Dar uite, poți sa îți aduci o lopata, iar pana vin eu tu mai cureti zăpadă din fata porții, de pe alee.

| Superior a răspuns:

15 ani, 175cm

| ălkjmhgf a răspuns:

19 şi 1, 60.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi uit mereu varsta, deci sunt destul de batrana si am formidabila inaltime de 160.

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Bătrânețea asta. Eu am ajuns la 23, dar ma omoară Alzheimer-ul. Sa nu mai vorbesc de prostata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Tu cine esti, al cui esti? straight face

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Ioi! Tulai doamne! Nu mai stiu. A lu' coana aia de lângă cimitir.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Ioai ce gigea, mai face coliva buna?

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da! Mi-o spus sa te chem o data ca ii e tare dor de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Spune-i sa mai ma astepte vreo 3 decenii ca sa ma satur de viata. Da de ce au ingropat-o langa cimitir?

| Mieeez666 a răspuns:

8 juma.
1.23

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar stii cum e ea, mai nerabdatoare. Va mai muri inca de 2 ori pana ajungi la ea.
De ce au ingropat-o langa cimitir? E simplu. Nu mai era loc in cimitir.

| Felissa13Eden a răspuns:

1,74 și hăhă îs baba, tată

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Te are pe tine acolo sa-i astamperi nerabdarea, sunt sigura ca tanti Geta nu se supara daca asteapta cateva decenii.
Aha aha, integ. Credeam ca voia o groapa mai adanca si d-aia au aruncat-o in fantana de langa cimitir.

| Viitorulapropiat a răspuns:

15 ani, 1, 60 si ceva

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Da... Biata de ea... Si acum plutește pe acolo, daca nu a pescuit-o careva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Problemele mele mitale se agraveaza cand vorbesc cu tine, iti foarte multumesc laughing

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Placere multa cu. big grin
Ma simt onorat sa stiu ca vorbitul cu mine te înnebunește.
Shhhhhh! Nu spune nimic. Stiu ca ma vrei smug