| superpissy40 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si in toamna voi fi la liceu.In saptamana 7-11 aprilie va fi saptamana altfel si se vor organiza activitati si acum cateva saptamani fiecare elev din clasa a propus cateva activitati si majoritatea erau film,parc, experimente la chimie si sa vedem "O scrisoare pierduta" iar eu am ales sa vizitam licee dar diriginta ne-a zis ca nu se poate...Ce parere aveti? Eu imi doresc mult sa vizitam licee...sad Macar sa ne facem o idee la fiecare liceu in parte.

5 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

rolling on the floor)))Noi suntem cumva in aceeasi clasa? Adica stai in sectorul 6, esti tot a8-a,si la noi s-a propus acelasi lucru laughing)La ce scoala esti, apropo?

| superpissy40 explică (pentru Idc12345):

La 172 big grin

| Idc12345 a răspuns (pentru superpissy40):

Ah,nu,nu suntem in aceeasi scoala.Eu sunt in 160 happy

| zurick a răspuns:

Mi se pare plictisitor să mergi la licee. Oricum ai să ajungi acolo.Ce rost are?
Săptămâna altfel:interpretare(un personaj,alții să-l ghicească,masterchef(mă rog nici chiar...,oricum e ceva interesant +premiu happy ),ecologie, concurs pentru o cauză umanitară(banii adunați se duc către niște copii mai sărmani), concurs pe role, activități în aer liber, ...asta fac eu. Dacă nu vrea diriginta las-o în pace ai să vezi liceul curând.

| TPUuser199 a răspuns:

O sa ai timp sa mergi si acolo. O sa te plictisesti