| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce activitati aveti saptamana viitoare? Eu sunt a 8-a, iar diriga in loc sa ne duca in locuri mai educative(de ex: sa vizitam licee etc), ea ne duce la florarie sa facem aranjamente. Cat de stupid poate fi asta? laughing)

Răspuns Câştigător
| ale_4786 a răspuns:

Pai noi luni avem intalnire cu niste detinuti, doctori, avocati si alti specialisti pentru a trata subiectul " Violenta ", marti participam la proiectul " Job Shadow Day " ( care presupune participarea elevului la locul de munca a unuia dintre parinti ), marti si miercuri activitati sportive, joi facem mars in oras cu mesaje anti-violenta, vineri vizionam un film despre traficul de persoane si dupa aceea participam la un concurs de orientare turistica. Chiar este stupida ideea dirigintei tale.

| darnme a răspuns (pentru ale_4786):

F faine toate activitatile! sa stii ca ai noroc cu scoala ta, la tine se poate numi "saptamana altfel" :d

| ale_4786 a răspuns (pentru darnme):

Chiar nu ma pot plange in privinta asta.

8 răspunsuri:
| darnme a răspuns:

Eu nici nu stiu ce fac in saptamana altfel! laughing oricum noi nu avem voie sa iesim din scoala, deci sigur o sa fie o "saptamana altfel".
Cat despre diriga ta, priveste parte buna a lucrurilor macar de acum o sa stii sa faci aranjamente laughing)

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

rolling on the floor
Pe noi ne duce la o casa de copii, punem 20 lei sa le luam dulciuri si stam cu ei cateva ore.LA 7 DIMINEATA! straight face

| mat31new a răspuns:

E foarte educativ pentru baieti laughing

| SoJustMeAndU a răspuns:

Diriga voastra e chiar proasta.Este chiar foarte stupid.....Eu(daca as fi profesoara)v-as duce pe centura sa admirati peisajele(doar nu te gandeai la cealalta centura). Eu cel putin in saptamana altfel merg cu clasa in Bulgaria intr-o padure, la picnic. O sa fie misto. Sper ca-ti place raspunsul... FUNDA

| mat31new a răspuns (pentru SoJustMeAndU):

Mai vrei si funda, ce zici de ala care a raspuns primul?

| Bububebe a răspuns:

Noi luni vizitam licee.marti facem ecologie. miercuri vom vizoina cateva documentare.joi cica activitati legate de obiceiurile de pascale, vineri intreceri sportive.programul postat de ale_4786 este super!