| anonim_4396 a întrebat:

Sunt persoane gen "social outcast" pe aici?

17 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Sunt peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Yurisa):

Sincer eu nu am vazut niciunu, toata lumea e fericita "HAPPY"
Daca mai vad oameni fericiti o sa incep sa iau ostatici...

| Yurisa a răspuns (pentru anonim_4396):

Trist

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Yurisa):

Trist dar adevarat, "no cure for the lost"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Care-i povestea ta SHURIKEN?
vrei sa vb altundeva?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Pentru conversatie? gen forever alone?
sfaturi nu am nevoie. Ca sfat spune-mi o terapie de grup daca cunosti?

| deadhoe a răspuns:

Dar ce inseamna mai exact? Ei aleg sa fie asa sau sunt refuzati de persoane?

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

"Forever alone" dar ai nevoie de parteneri de conversație? laughing
Foarte tare.

Răspuns utilizator avertizat
| Hammurabi a răspuns (pentru DracuIa):

E, cu vârsta te obișnuiești să nu mai ai așteptări de la nimeni și atunci nu te mai dezamăgește nimeni.winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Povestea suna asa: in copilarie nu am prea avut prieteni
(probleme de familie etc) In total 3 prieteni am avut din care numai 1 cu eram prieten mai bun, dar ne distrat numai in 2 eu nu faceam cunostiinta cu alti copii...
Odata cu trecerea timpului eu fiind genu mai "izolat" nu am prea mai tinut legauta nici cu ala... si am pornit in viata singur
Dar nu sunt un total looser : am job am bani, stau/ma intretin singur, ideea e ca simt nevoie de a comunica cu cineva (nu online) dar din cauza izolarii, nu mai stiu cum sa interactionez cu ceilalti emotional am ramas cu 10 ani in urma. Alta chestie urasc societatea de manelisti, tinand cont ca majoritatea celor de varsta mea is crescuti in societatea asta. Dar nici nu ma pot integra intr-o societate de inalta clasa ca... nu sunt nici din ala...
vazand pe strada ce se distreaza tineretu imi starneste o senzatie de iritatie, ura...
cat despre fete... mai bine vorbesc despre extraterestrii sunt mai in domeniu laughing)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

25 tu?