| lilith16 a întrebat:

Te-ai simtit dpdv sentimental "mort"? Sau in general sa te simti "mort", daca da, de ce?

11 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Da

| RAY a răspuns:

Da,dezamagiri, cand vezi cum e lumea tradatoare,ipocrita,prefacuta,mincinoasa,cum sa nu te simti mort din punct de vedere sentimental, cat despre sexul opus,ma uimesc, femeiile care se multumesc a fi doar obiecte sexuale atat, vb serios, unele le plac asa sa le numesti, cine se aduna se asemana

| MPersephone a răspuns:

Da. Anxietatea mea, nesiguranta de sine se reflecta de obicei in starea asta in care nu simt nimic. Odata la cateva luni, devin trista fara motiv, periculos de trista. Dar invat in fiecare zi sa lupt cu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mort însemnând sa nu mai simt nimic, nicio emotie?
Nu cred ca vreunul din cei care au zis "da" au simțit vreodata acel nimic.
M-am simțit paralizata dpdv emoțional.Incapabila sa simt ceea ce ar fi fost firesc sa simt.De aici pana la "moarta" e cale lunga.Sau cel puțin cred.

| lilith16 explică:

Pe langa cei care au răspuns tin sa spun ca ma simt fara sens, fara prieteni desi am, fara motivaţie. imi simt mâinile diferit, ma simt parasita, dar cu ii pasa yolo am o cadere nu ma bagati in seama sunt ok

| Endoryus a răspuns:

V-as da la toti amuzant dar imi e lene. Nebunatici mici si sociopati wanna be laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu m-am simtit mort, si nu stiu ce ai vrea sa insemne asta.
Pot fi rece dpdv sentimental, dar pentru scurte perioade, doar in legatura cu unele lucruri.
Iar supararile nu ma 'omoara', ca mereu imi raman si lucruri pozitive in minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Da si prea des. Pana la momentul cand lama iti devine cel mai bun prieten.
"une cut here one there, no one will see, no one will care"

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Durează îți devine prieten iar lama amanta

| mentholinks a răspuns (pentru lilith16):

Ai o cadere de calciu probabil daca iti simti mainile diferit. Cat despre starea ta sufleteasca ti-as recomanda o noapte fierbinte ori o reevaluare a imaginii de sine.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da.
De ce?
Who knows it?winking