Întrebare recomandată | XBrunetteX a întrebat:

Tu ce urasti cel mai mult? thinking

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Buna!

Eu il urasc pe Satan.

Tu ce urasti?

39 răspunsuri:
| XBrunetteX explică (pentru WhiteLife):

Si eu la fel.

Nu as putea spune ca urasc altceva...Deoarece e o diferenta intre "a uri" si "a nu suporta"ceva. Daca ar fi sa o luam asa, sunt multe lucruri pe care nu le suport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia, minciuna şi oamenii bizari. În rest, mai sunt vreo multe zeci de lucruri şi persoane pe care nu le suport şi pe care nu se merită să le scriu aici.

| WhiteLife a răspuns (pentru XBrunetteX):

Da, aici ai perfecta dreptate. big grin
Si eu cred la fel happy, isa incerc in fiecare zi sa sterg cate ceva de pe lista cu lucruri insuportabile. ANul asta mi-am propus sa nu ma enervez, sa nu urasc nimic (persoane sau lucruri) si sa-mi pastrez mereu calmul.

| Musique a răspuns:

Să aștept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biserica Ortodoxa Romana.

| mona a răspuns:

Prostia

| huuu a răspuns:

Profa de matematica

Profa de Fizica si Chimie.

| Чернобыль a răspuns:

Cel mai mult urasc manelele si pe Justin Beaver.

| maria12eu a răspuns:

Cand cineva se foloseste de tine ca de o carpa si apoi te arunca caci a ajuns unde a vrut.

| V1sL0w a răspuns:

Lagul

| Ramona000 a răspuns:

Nu prea urasc

| Raniia a răspuns:

Nu stiu sa uras ci doar sa iubesc.

| lucian_2018 a răspuns:

Prostii, cei cu doua fete si pisicile

| xBya a răspuns:

Sa imi displaca un lucru atat de mult incat sa ma faca sa-l urasc. Cu alte cuvinte, urasc sa urasc.

| AFF a răspuns:

Profesoara de engleza si ziua de Joi.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Multe...Dar mi-am propus sa nu mai urasc atatea.A uri dauneaza grav sanatii.

| GRs a răspuns:

Tigani, cocalari, oameni inculti care vorbesc fara sa aiba habar, oameni care au obtinut un loc de munca bun si s-au lasat de scoala, fanaticii religiosi, modelele negative care sunt pupate-n cur de mass media, muzicienii fara talent care continua sa cante, curvele minore... Si lista poate continua.
Urasc ce a ajuns specia umana.

| Narcis2007 a răspuns:

Eu urasc sa urasc atat de multe lucruri

| Parintele a răspuns (pentru WhiteLife):

Tot ura este si asta..Cu ce esti mai ok decat Satan daca il urasti? Esti la fel ca el, in fine, bine ca nu exista.Pa.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Că râd unii oamenii de mine, dar mie nu îmi pasă că eu trăiesc bine.
Pe curând!

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Matematica

| andreigroza19 a răspuns:

Eu urasc tigarile...din tot sufletul meu

| darrio2007 a răspuns:

Prostia omeneasca.

| HappyGirl4 a răspuns:

Scoala rolling on the floor

| BassHunter13 a răspuns:

Nesimtirea,falsitateaipocrizia si prostia!

| XBrunetteX explică (pentru HappyGirl4):

Hahahahahhahahahaha,nu e amuzant straight face

| FilosoficAthoughts a răspuns:

Urasc oamenii pentru ca nu ne intelegem intre noi. Nu mai avem loc unii de altii. Parca ne transformam in altceva. Ce s_a ales de umanitate.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai mult în viață, minciuna.
Tu?
Pa, pa.

| venusdoom a răspuns:

Oamenii.