Întrebare recomandată | XBrunetteX a întrebat:

Tu ce urasti cel mai mult? thinking

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Buna!

Eu il urasc pe Satan.

Tu ce urasti?

| XBrunetteX explică (pentru WhiteLife):

Si eu la fel.

Nu as putea spune ca urasc altceva...Deoarece e o diferenta intre "a uri" si "a nu suporta"ceva. Daca ar fi sa o luam asa, sunt multe lucruri pe care nu le suport.

| WhiteLife a răspuns (pentru XBrunetteX):

Da, aici ai perfecta dreptate. big grin
Si eu cred la fel happy, isa incerc in fiecare zi sa sterg cate ceva de pe lista cu lucruri insuportabile. ANul asta mi-am propus sa nu ma enervez, sa nu urasc nimic (persoane sau lucruri) si sa-mi pastrez mereu calmul.

| Parintele a răspuns (pentru WhiteLife):

Tot ura este si asta..Cu ce esti mai ok decat Satan daca il urasti? Esti la fel ca el, in fine, bine ca nu exista.Pa.

39 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai mult în viață, minciuna.
Tu?
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Prostia omeneasca.

| mona a răspuns:

Prostia

| 4b a răspuns:

Suferinta...

| Narcis2007 a răspuns:

Eu urasc sa urasc atat de multe lucruri

| Musique a răspuns:

Să aștept.

| andreigroza19 a răspuns:

Eu urasc tigarile...din tot sufletul meu

| venusdoom a răspuns:

Oamenii.

| BassHunter13 a răspuns:

Nesimtirea,falsitateaipocrizia si prostia!

| huuu a răspuns:

Profa de matematica

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Că râd unii oamenii de mine, dar mie nu îmi pasă că eu trăiesc bine.
Pe curând!

| Raniia a răspuns:

Nu stiu sa uras ci doar sa iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia, minciuna şi oamenii bizari. În rest, mai sunt vreo multe zeci de lucruri şi persoane pe care nu le suport şi pe care nu se merită să le scriu aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biserica Ortodoxa Romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se aprinda lumina atunci cand dorm. Sa astept, oameni care miros

| xBya a răspuns:

Sa imi displaca un lucru atat de mult incat sa ma faca sa-l urasc. Cu alte cuvinte, urasc sa urasc.

| Ramona000 a răspuns:

Nu prea urasc

Răspuns utilizator avertizat
| GRs a răspuns:

Tigani, cocalari, oameni inculti care vorbesc fara sa aiba habar, oameni care au obtinut un loc de munca bun si s-au lasat de scoala, fanaticii religiosi, modelele negative care sunt pupate-n cur de mass media, muzicienii fara talent care continua sa cante, curvele minore... Si lista poate continua.
Urasc ce a ajuns specia umana.

| Чернобыль a răspuns:

Cel mai mult urasc manelele si pe Justin Beaver.

| lucian_2018 a răspuns:

Prostii, cei cu doua fete si pisicile

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Multe...Dar mi-am propus sa nu mai urasc atatea.A uri dauneaza grav sanatii.

| V1sL0w a răspuns:

Lagul

| TroolGheoerghe a răspuns:

Justin Bieber straight face

| Pisicamop a răspuns:

Prostia

| HappyGirl4 a răspuns:

Scoala rolling on the floor

| XBrunetteX explică (pentru HappyGirl4):

Hahahahahhahahahaha,nu e amuzant straight face

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Matematica

Profa de Fizica si Chimie.

| RalucaPuca a răspuns:

Minciuna. happy