| Cristian0884df11 a întrebat:

Un magazin de tigari electronice in Oradea? Careva stie? Si daca gasesc sa cumpar si din supermarket?happy

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

Cumpara una de pe net, deoarece acolo le gasesti cam pe toate posibile din Romania si poti sa iti iei una care iti place la buget-ul pe care il ai. Bafta!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când vezi pe unu de dohănește așa, de-i mere dohanu până-n călchie, întreabă-l pe ăla unde-i bolda, unde se vând cuie de
copârșeu, că scânduri ai tu acasă.

| Cristian0884df11 explică (pentru IonutR1):

Mersi Ionut nu prea am incredere sa comand pe net fiind ca am patit-o odata si nu mai vreauhappy vreau sa ma las de fumat si de asta as vrea sa apelez la electrichappy

| IonutR1 a răspuns (pentru Cristian0884df11):

Atunci te inteleg. Mersi oricum de funda! happy

| Cristian0884df11 explică (pentru IonutR1):

Cu Draghappy