| retouchan a întrebat:

Hey! mi-am cumparat acum 2-3 saptamani un skateboard, dar problema e ca are roti de plastic, dar eu vreau sa`mi cumpar roti de silicon, pentru ca rotile de plastic merg foarte incet si se strica.Eu sunt din oradea, stie careva din oradea un magazin de unde pot sa cumpar 4 roti? PLZ!

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eu la First Bike am găsit roţi de silicon pentru skateboard.Sunt sigură ca aveţi şi în Oradea din moment ce există în Zalău, oraşul nicăieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru dumnezeu. De ce naiba nu-s si eu din Oradea?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am gasit in first bike si am si de vanzare rosty de silicon si eu am scateboard si cu rotyle acelea fac miscari super tari ca si 450
mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un magazin prin zona bucurestiului si cumpara roti de silicon dar sa fie galbene rotile de silicon merg repede! dar cele de plastic sunt mmai bune pentru skheme... daca vrei sa ma contactezi adauga adresa de ema-il robertdobre95@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi in lotus sau real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar poti sa cumperi de pe net. un site ar fi rulez.ro sau olliegang.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La real
ok