| Joker3134 a întrebat:

Unde credeti ca e mai periculos ca agent de circulatie sau la penitenciare? argumentati, va rog sa vad fiecare ce parere are.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stii deja cum e la puscarie am zis inainte, riscurile sant mai mari in circulatie pentru ca accidentele se intampla oricand

| Ionut231312 a răspuns:

Eu personal consider ca este mai periculos la penitenciare, deoarece, mai ales in ultima vreme, au inceput sa apara la televizor tot mai multe stiri cum ca agentii de penitenciare sunt injunghiati de catre detinuti( tot la televizor spunandu-se ca nu este un lucru tocmai rar)

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut231312 a răspuns (pentru Joker3134):

Acum depinde de tine, daca tu asa crezi asa alegi, eu sunt in aproape aceeasi situatie ca a ta( trec a 12-a si doresc sa urmez o cariera in MAI), dar as alege oricand sa fiu agent de circulatie decat la penitenciare...mi se pare ca ai parte de mai multe lucruri in politie, decat la penitenciare unde, cred, ca ai un program stabilit si stii ce trebuie sa faci in fiecare minut.

Răspuns utilizator avertizat